Hyundaisraz Morava 2015

10. mezinárodní setkání majitelů a příznivců vozů Hyundai

Vážení členové klubu a fanoušci značky Hyundai Motor,
každoročně pro Vás chystáme společný sraz, tak abychom si  užili pár dní v přátelské atmosféře plné soutěží a zábavy.

Tento rok není výjimkou a  proto Vás zveme v termínu 5. – 7. června 2015 do autokempu Lučina (10km od výrobního závodu HMMC v Nošovicích)

V tomto termínu bude pro vás přichystán bohatý soutěžní program a velice zajímavé ceny, které jsme připravili ve spolupráci s generálním partnerem setkáním – společností Hyundai Motor Czech.

PROGRAM SETKÁNÍ

Kompletní program (soutěže, detailní informace o programu) setkání naleznete v odpovídající sekci tohoto webu.

SOUTĚŽE

Kompletní seznam soutěží, které jsme pro vás připravili, naleznete ZDE

UBYTOVÁNÍ A REGISTRACE

Ubytování je nutno si individuálně zajistit (HCCZ je v tomto bodě pouze zprostředkovatel). Kompletní postup jak na to naleznete ZDE.

Ihned po objednání ubytování se prosím registrujte prostřednictvím registračního formuláře. Tato registrace je nutná i pro návštěvníky, kteří nebudou ubytování v kempu. Včasná registrace nám umožní lepší organizaci celého srazu – děkujeme! 🙂

POPLATKY

Vzhledem k nekomerční povaze klubu a finančním nákladům k zajištění celého setkání bude při vjezdu do areálu (registrace) požadovány následující poplatky:

Plná výše poplatku pro účastníky pátečního a sobotního programu je 300,- CZK.
Snížená výše poplatku pro děti nad 15 let je 150,- CZK
Pro účastníky, kteří se zúčastní pouze sobotního programu je tato částka ponížena na 200,-CZK, pro děti nad 15 let pak na 100,- CZK
Členové Hyundai Club CZ mají na základě předložení platného členského průkazu vstup ZDARMA.

Poplatky budou vybírány hotově při příjezdu do kempu.

Tyto poplatky jsou určeny na pokrytí nákladů HCCZ na organizaci a pronájem infrastruktury letošního setkání.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mail adresy [email protected] , nebo pomocí kontaktního formuláře.

Hlavní organizátor srazu: David Pleva
Organizační tým zajišťující chod srazu: Pavel Ryba, Jiří Štelcík, Jiří Dejmek, Martin Jedelský

Poznámka k organizaci: Organizátoři srazu budou označení reflexními vestami s logem klubu, vozidla organizátorů pak budou označena písmenem X – v případě jakýchkoli problémů či dotazů během srazu se na ně obraťte . Při vjezdu do areálu kempu bude každý účastník zaregistrován a dostane podrobné instrukce včetně kontatních údajů na organizátory. Krátce před srazem se zde objeví také telefonní čísla na část organizačního týmu.

NOVINKA!!! Jedno z organizačních vozidel bude vybaveno větším množstvím obvazového materiálu a dezinfekčních prostředků nad rámec povinností vyplývajících ze zákona o provozu na pozemních komunikacích pro případ, že by bylo nutné tyto kdykoliv během srazu použít. V těchto případech nemusíte použít svou lékárničku, ale máte možnost obrátit se na posádku tohoto vozidla označeného symbolem červeného kříže.

UPOZORNĚNÍ: Za jakékoli hrubé porušení organizačních pravidel srazu či řízení automobilu pod vlivem alkoholu, nebo drog , bude účastník srazu okamžitě a bez náhrady vyloučen ze srazu!

Napsat komentář