Ubytování – Hyundai sraz Hořice 2016

hořicekemp

Letošní ubytování je zajištěno v prostředí kempu U věže, nacházejícího se na hranicích města Hořice (okres Jičín). V areálu kempu, který je po dobu konání setkání, vyhrazen pouze pro nás, bude probíhat hlavní program setkání.

Rezervace ubytování probíhá prostřednictvím našeho klubu (ceny odpovídají oficiálním na webu kempu). Při závazné rezervaci ubytování postupujte striktně dle následujících instrukcí! (Netýká se VIP hostů a partnerů setkání Hyundai club o.s.):

1. Nejprve si vyberte formu ubytování. Typy chatek, včetně cen naleznete na webu kempu ZDE . Přehledný ceník jednotlivých typů ubytování a dodatečných služeb naleznete ZDE . Následující letecká fotka kempu obsahuje očíslované jednotlivé chatky:

plánekUveže

2. Rezervaci ubytování řeší Jirka Štelcík (místopředseda HCCZ). Kontaktní údaje:
Před kontaktováním Jirky si prosím připravte (nebo odešlete následující údaje):

  • Jméno, příjmení kontaktní osoby
  • Kontakt (telefon + email
  • Termín příjezdu (datum, čas)
  • Termín odjezdu (datum, čas)
  • Celkový počet ubytovaných
  • Vybrané ubytování (dle mapky)

Telefon: +420604335076
E-mail: [email protected]

Po potvrzení rezervace ubytování je třeba zaslat rezervační poplatek 500,- na klubový účet 2100666335/2010 . Variabilní symbol je číslo rezervované chatky. Do txt poznámky přidejte Vaše jméno. Finální částka, po odečtení rezervačního poplatku, bude od vás vyžadována při vjezdu do kempu (připravte si prosím přesný finanční obnos).

Storno poplatky:
do 15. března 2016 : 0% (100% částky Vám bude vráceno)
do 15. května 2016 : 50% (50% částky Vám bude vráceno)
od 15. května 2016: 100%

Storno poplatky budou předány majiteli kempu
V případě, že ze sebe naleznete náhradu se storno poplatky nehradí 🙂

3. Po odeslání rezervace ubytovaní a úhradě zálohy ubytování  toto účastník oznámí  prostřednictvím rezervačního formuláře.  Prosím, odešlete Vaší registraci co nejdříve – pomůžete nám v nastavení organizace setkání vzhledem k počtu plánovaných návštěvníků – děkujeme!

4. Po obdržení vaší registrace se při nejbližší aktualizaci vaše údaje objeví na seznamu účastníků, který naleznete ZDE. Pokud se Vaše registrace v tomto seznamu nezobrazí do týdne od potvrzení registrace, prosíme, kontaktujte organizátory setkání!

Tento způsob registrace platí pro všechny účastníky stejně (členové HCCZ, členové fóra Hyundaiclub.net, ostatní návštěvníci)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Dbejte prosím pokynů, které Vám případně zašle Jirka při rezervaci kempu!

 

UBYTOVÁNÍ JE NUTNO OBJEDNAT CO NEJDŘÍVE! 

PŘI POZDĚJŠÍCH REZERVACÍCH NELZE ZARUČIT VOLNOU KAPACITU KEMPU!