Hyundai Olomouc Morava 2013

8. mezinárodní setkání majitelů a příznivců vozů Hyundai

2013_spolecne Už se to blíží! Přidejte se a v termínu: 7. – 9. června 2013 přijeďte do Autokempu Mostkovice poblíž města Olomouc! Jsou vítáni všichni fanoušci či majitelé vozů Hyundai! Připravili jsme pro vás bohatý program  – více v sekci „Program srazu“ a soutěže o hodnotné ceny, které pro vás připravili partneři setkání!

Registrace po té, co odešlete do kempu objednávku ubytování, registrujte se, prosím, prostřednictvím formuláře ZDE

Ubytování  prosíme, podrobně si přečtete informace v sekci „Ubytování“

Poplatky Výše účastnického poplatku pro účastníky pátečního a sobotního programu je 400,- CZK, pro účastníky, kteří se zúčastní pouze sobotního programu je částka snížena na 300,- CZK. V těchto částkách jsou započteny čisté náklady na zajištění programu a materiálů na sraz + páteční a sobotní oběd. Děti nad dvanáct let platí částku poloviční, tak aby byly alespoň částečně pokryty náklady na stravu. Členové HCCZ mají tento poplatek zahrnut v letošním členském příspěvku. Věříme, že částka je adekvátní připravované zábavě 🙂  Částka je vybírána hotově při příjezdu do kempu.

Soutěže, páteční a sobotní program Detailní informace naleznete v sekci „program“ a „soutěže“

Propagační letáček k letošnímu srazu si můžete stáhnout zde

letak_morava_2013 V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mail adresy [email protected] , nebo pomocí kontaktního formuláře.

Hlavní organizátor srazu: Martin Jedelský (Nexus) Organizační tým zajišťující chod srazu: David Pleva (Toxik), Pavel Ryba (FISHkaa), Josef Richter (Josef)

Poznámka k organizaci: Vozidla organizátorů budou označena písmenem X – v případě jakýchkoli problémů či dotazů během srazu se obraťte na posádky těchto vozů. Při vjezdu do areálu kempu bude každý účastník zaregistrován a dostane podrobné instrukce včetně kontatních údajů na organizátory. Krátce před srazem se zde objeví také telefonní čísla na část organizačního týmu.

UPOZORNĚNÍ: Za jakékoli hrubé porušení organizačních pravidel srazu či řízení automobilu pod vlivem alkoholu, nebo drog , bude účastník srazu okamžitě a bez náhrady vyloučen ze srazu!

samolepka

Napsat komentář