Vítejte,

sraz_2011 Hyundai Club CZ byl založen 25. října 2006, s myšlenkou dát dohromady fanoušky a majitele automobilů značky Hyundai.

Hyundai Club CZ je občanské sdružení a jediný oficiální Hyundai klub v České republice.  Kromě sdílení rad a informací o plechových miláčcích pravidelně připravujeme klubový časopis „Zpravodaj„, ve spolupráci s Hyundai Czech, HMMC a dalšími partnery organizujeme celorepublikové setkání majitelů a fanoušků s bohatým programem. Hyundai Club CZ žije také na sociálních sítích – na Facebook nás naleznete ZDE + volná diskuzní skupina ZDE.

Pevně věříme, že prostřednictvím klubu získáte spoustu užitečných rad a informací a potkáte nové přátele!

Výhody členství v klubu?

  • 1. Stanete se součástí komunity lidí, řešící obdobné radosti a strasti se svými plechovými miláčky.
  • 2. Po předložení členského průkazu jste oprávněni čerpat různých slev u partnerů našeho klubu.**
  • 3. Získáváte automaticky výraznou slevu (některé ročníky i zdarma – záleží na nákladnosti programu) na vstup na každoročně konané oficiální setkání majitelů a fanoušků Hyundai (pravidelně se střídá lokace Čechy a Morava)
  • 4. Získáte nové přátele a kontakty. Díky mapě členů můžete požádat o pomoc nejbližšího člena v případě nouze – to se v dnešní nevlídné době hodí!
  • 5. Podpoříte tento klub a o snahu lidí, kteří se starají o to, aby jsme se všichni nadále mohli potkávat jak na fóru tak na srazech.
  • 6. Jsme transparentní – minimálně jednou za rok (na sraze) je konána valná hromada, kde KAŽDÝ člen má právo vznést připomínky či nápady k dění v klubu, nebo kandidovat do vedoucích pozic klubu (připomínky a nápady pochopitelně vítáme kdykoli!! 🙂 )

Co musíte udělat, aby jste se stali členem klubu?

  • 1. Zaregistrovat se. Registraci můžete provést zde.
  • 2. Zaplatit členský poplatek ve výši 300 Kč 200 ,- / rok* . Následně obdržíte členský průkaz se všemi výhodami a povinnostmi člena HCCZ o.s.

 Pokud se chcete stát členy klubu a využívat výhod členství, seznamte se s podmínkami členství. Nebo se rovnou zaregistrujte. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře či přímo pomocí Skype či ICQ.

*členský příspěvek je použit na chod klubu a přípravu klubových setkání a programu setkání. Výše členského příspěvku je každoročně určována samotnými členy klubu na valné hromadě. Výdaje klubu jsou vždy transparentně k dispozici na každé valné hromadě klubu. Sleva  platí pouze při převodu z účtu (2100666335/2010, VS: členské číslo, které vám bude vygenerováno na vaši žádost o registraci)
**slevy u našich partnerů lze čerpat nejdříve tři měsíce po zaplacení prvního registračního poplatku.

hyundai_czech_fanclub_logo1

Víte o někom dalším kdo by se chtěl přidat? Povězte mu o nás! Nebo mu alespoň zašlete či předejte náš letáček.