Hyundaisraz Hořice 2016

11. mezinárodní setkání majitelů a příznivců vozů Hyundai

morava2015all

Milí klubáci a fanoušci značky Hyundai Motor,
již po jedenácté pro Vás chystáme víkendové setkání s cílem poznat se navzájem, poznat a vyzkoušet nové vozy Hyundai a zároveň si užít pohodový víkend s velmi zajímavým programem

Aktuální jedenáctý! ročník se bude konat v termínu 16. – 19. června 2016 do autokempu U veže (nedaleko města Hořice okr. Jičín)

V tomto termínu bude pro členy i nečleny klubu přichystán bohatý program po celou dobu konání setkání! Letošní sraz se nám podařilo (Jirka Štelcík) získat celý kemp pouze pro sebe!! Tradičním a velmi silným partnerem tohoto setkání je opět náš generální sponzor – společnost Hyundai Motor Czech.

POPLATKY

Plná výše poplatku pro účastníky pátečního a sobotního programu je 300,- CZK*.
Snížená výše poplatku pro děti nad 15 let je 150,- CZK*
Pro účastníky, kteří se zúčastní pouze sobotního programu je tato částka ponížena na 200,-CZK*, pro děti nad 15 let pak na 100,- CZK*

*Členové Hyundai Club CZ mají na základě předložení platného členského průkazu vstup zcela ZDARMA.

Cílem letošního setkání je zajistit vám kompletní program za cenu vstupného, pouze je třeba uhradit ubytování – viz níže.

PROGRAM SETKÁNÍ

Kompletní program naleznete ZDE (změna vyhrazena!)

SOUTĚŽE

Kompletní seznam soutěží ZDE (změna vyhrazena!)

UBYTOVÁNÍ A REGISTRACE

Ubytování pro letošní ročník je plně v kompetenci našeho klubu (tzn. zajišťujeme rezervaci ubytovacích kapacit, výběr rezervačního poplatku a výběr finální platby na místě). Poplatky za pobyt odpovídají cenám pro běžné návštěvníky. Doporučujeme si rezervovat ubytování dle instrukcí, které naleznete  ZDE.

Pokud máte již potvrzené ubytování, nebo plánujete návštěvu setkání bez ubytování,  prosím registrujte prostřednictvím registračního formuláře.  Tato registrace je důležitá pro nás, organizátory – včasná registrace nám umožní lepší organizaci celého srazu – děkujeme! 🙂

 

Poplatky + platba za ubytování bude vybírány hotově při příjezdu do kempu.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mail adresy [email protected] , nebo pomocí kontaktního formuláře.

Hlavní organizátor srazu: Jiří Štelcík
Organizační tým zajišťující chod srazu: Pavel Ryba, Zdenka Škaloudová, Jirka Dejmek

Poznámka k organizaci: Organizátoři srazu budou označení reflexními vestami s logem klubu, vozidla organizátorů budou také viditelně označena – v případě jakýchkoli problémů či dotazů během srazu se na ně obraťte.

Při vjezdu do areálu kempu bude každý účastník zaregistrován a dostane podrobné instrukce včetně kontaktních údajů na organizátory. Krátce před srazem se zde objeví také telefonní čísla na část organizačního týmu.

UPOZORNĚNÍ: Za jakékoli hrubé porušení organizačních pravidel srazu či řízení automobilu pod vlivem alkoholu, nebo drog , bude účastník srazu okamžitě a bez náhrady vyloučen ze srazu!

Každý registrovaný účastník srazu bude označen tivek páskou. Tato páska slouží jako vstupenka na všechny související akce! Kemp je vyhrazen pouze pro účastníky této akce – tzn. osoby bez identifikační pásky budou „vyhoštěny“ za brány kempu, nebo se nebudou moci zúčastnit akcí mimo areál kempu!!!

logo