Ubytování – Hyundai sraz Stříbrný rybník 2014

ubytovani2014

Letošní ubytování je zajištěno v krásném prostředí kempu Stříbrný rybník, nedaleko města Hradec Králové. Zde zároveň probíhá vlastní sraz.

Ubytování si každý zajistí sám a to pomocí následujících instrukcí (Netýká se VIP hostů a partnerů setkání Hyundai club o.s.):

1. Každý zájemce o ubytovaní odešle objednávku na ubytovaní prostřednictvím kontaktních údajů, které jsou uvedeny níže.

2. Při objednávání pobytu nezapomeňte prosím uvést, že se jedná o akci pořádanou HYUNDAI CLUB CZ, kterou zajišťují Pavel Ryba a Jiří Štelcík.

Vzhledem k omezenému počtu rezervovaných míst a umožňuje li to vaše situace, se zároveň prosím v rezervaci informujte o obsazenosti jednotlivých chatek a možnosti ubytovat se v částečně obsazené chatě, která je rezervovaná pro HCCZ. V případě, že tak neučiníte, nemůžeme vzhledem k podmínkám ze strany kempu po 1.4.2014 zaručit volnou kapacitu pro HCCZ!

Zároveň si vyžádejte potvrzení o objednávce ubytování. V případě problémů s ubytováním prosím kontaktujte organizátory setkání.

3. Po odeslání rezervace ubytovaní  toto účastník oznámí na e-mail [email protected] nebo prostřednictvím rezervačního formuláře.  Prosím, odešlete Vaší registraci co nejdříve – pomůžete nám v nastavení organizace setkání vzhledem k počtu plánovaných návštěvníků – děkujeme!

4. Po obdržení vaší registrace se při nejbližší aktualizaci vaše údaje objeví na seznamu účastníků, který naleznete ZDE. Pokud se Vaše registrace v tomto seznamu nezobrazí do týdne od potvrzení registrace, prosíme, kontaktujte organizátory setkání!

Tento způsob registrace platí pro všechny účastníky stejně (členové HCCZ, členové fóra Hyundaiclub.net, ostatní návštěvníci)

Ceník ubytování v chatkách: Pokoje v chatkách jsou dvou, nebo čtyřlůžkové.

2 a více nocí Jedna noc
Dospělý 200,- CZK 250,- CZK
Dítě 6-12 let 180,- CZK 190,- CZK
Dítě do 6 let Zdarma Zdarma

Cena zahrnuje: ubytování za 1 osobu a noc v jednom z pokojů se společnou kuchyňkou a sociálním zařízením včetně spotřeby elektrické energie a vody. Cena zahrnuje i ložní prádlo.

Cena nezahrnuje: místní poplatek 3 Kč/os./den (platí se při příjezdu na místě). Kauce 100 Kč/klíč od chatky. Pes 50 Kč/den. Vytápění 30 Kč/osoba/den (cena vytápění při nejméně 8 platících osobách v chatě, jinak dle dohody)

V případě zájmu o ubytování ve stanu či karavanu naleznete ceník ubytování ZDE

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Dbejte prosím následujících pokynů ze strany pronajímatele kempu:

Záloha je splatná ihned po obdržení ubytovací smlouvy na váš email, doplatek uhraďte v termínu uvedeném na přihlášce. Jako variabilní symbol uvádějte vždy rezervační číslo, které naleznete v pravém horním rohu vaší přihlášky.

– V případě neuvedení správného variabilního symbolu se platba k vaší rezervaci nepřiřadí a rezervace zůstane neuhrazena, dbejte, prosím, proto při platbě opatrnosti.

– Kopii dokladu o úhradě zálohy zašlete na emailovou adresu [email protected] zároveň s vaší vyplněnou přihláškou. V případě, že máte k dispozici jen měsíční výpis z vašeho účtu, postačí informace o termínu úhrady a název vaší banky.

V případě, že nevrátíte vyplněnou přihlášku a nezaplatíte zálohu do 2 pracovních dnů, bude vaše rezervace zrušena!

Kontakty: 

Rezervační oddělení kempu, p. Bernatová:
tel. 495 518 819 ; 495 000 396 ; 777 736 349
e-mail: [email protected]

Adresa kempu: Autocamp Stříbrný Rybník
Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
GPS: 50°12’12.964″N, 15°53’26.600″E 50.2036008N, 15.8907222E

Zvětšit mapu

UBYTOVÁNÍ JE NUTNO OBJEDNAT CO NEJDŘÍVE! 

PŘI POZDĚJŠÍCH REZERVACÍCH NELZE ZARUČIT VOLNOU KAPACITU KEMPU!

V případě zájmu o ubytování v penzionu mimo areál kempu můžete využít následující linky:

http://www.villa-pavlina.cz/
http://www.penzionjitka.eu/
http://www.ubytovnaumlejna.cz/

Napsat komentář