Stříbrný rybník 2014

9. mezinárodní setkání majitelů a příznivců vozů Hyundai

společnéfoto2013

Vážení členové klubu a fanoušci značky Hyundai Motor,
každoročně pro Vás chystáme společný sraz, tak abychom si  užili pár dní v přátelské atmosféře plné soutěží a zábavy.

Tento rok není výjimkou a  proto Vás zveme v termínu 13. – 15. června 2014 do autokempu Stříbrný rybník (u města Hradec Králové)

V tomto termínu bude pro vás přichystán bohatý soutěžní program a velice zajímavé ceny, které jsme připravili ve spolupráci s generálním partnerem setkáním – společností Hyundai Motor Czech.

PROGRAM SETKÁNÍ

Kompletní program (soutěže, detailní informace o programu) setkání naleznete v odpovídající sekci tohoto webu.

SOUTĚŽE

Kompletní seznam soutěží, které jsme pro vás připravili, naleznete ZDE

UBYTOVÁNÍ A REGISTRACE

Ubytování je nutno si individuálně zajistit (HCCZ je v tomto bodě pouze zprostředkovatel). Kompletní postup jak na to naleznete ZDE.

Ihned po objednání ubytování se prosím, registrujte, prostřednictvím tohoto formuláře. Tato registrace je nutná i pro návštěvníky, kteří nebudou ubytování v kempu. Včasná registrace nám umožní lepší organizaci celého srazu – děkujeme! 🙂

POPLATKY

Vzhledem k nekomerční povaze klubu a finančním nákladům k zajištění celého setkání bude při vjezdu do areálu (registrace) požadovány následující poplatky:

Plná výše poplatku pro účastníky pátečního a sobotního programu je 300,- CZK.
Snížená výše poplatku pro děti nad 15 let je 150,- CZK
Pro účastníky, kteří se zúčastní pouze sobotního programu je tato částka ponížena na 200,-CZK, pro děti nad 15 let pak na 100,- CZK
Členové Hyundai Club CZ mají vstup ZDARMA.

Poplatky budou vybírány hotově při příjezdu do kempu.

Tyto poplatky jsou určeny na pokrytí nákladů HCCZ na organizaci a pronájem infrastruktury letošního setkání.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mail adresy [email protected] , nebo pomocí kontaktního formuláře.

Hlavní organizátor srazu: Pavel Ryba
Organizační tým zajišťující chod srazu: David Pleva, Jiří Štelcík,

Poznámka k organizaci: Organizátoři srazu budou označení reflexními vestami s logem klubu, vozidla organizátorů budou označena písmenem X – v případě jakýchkoli problémů či dotazů během srazu se na ně obraťte . Při vjezdu do areálu kempu bude každý účastník zaregistrován a dostane podrobné instrukce včetně kontatních údajů na organizátory. Krátce před srazem se zde objeví také telefonní čísla na část organizačního týmu.

UPOZORNĚNÍ: Za jakékoli hrubé porušení organizačních pravidel srazu či řízení automobilu pod vlivem alkoholu, nebo drog , bude účastník srazu okamžitě a bez náhrady vyloučen ze srazu!

samolepka 6

Napsat komentář