ENEOS – Japonské oleje špičkové kvality
(sleva 20%)

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ENEOS – Japonské oleje špičkové kvality
(sleva 20%)

eneos

Jsme poctivá česká rodinná firma zabývající se distribucí a prodejem prémiových motorových olejů ENEOS nejvyšší kvality v České i Slovenské republice.
Kvalitní motorové oleje významně prodlužují životnost vašeho automobilu a jsou nezbytnou součástí péče o motorové vozidlo.
Důležitá je pro nás i pro výrobce olejů ENEOS minimalizace dopadů na životní prostředí.
Jsme významným prodejcem i dodavatelem špičkových japonských olejů s mimořádnými vlastnostmi, které jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi. Oleje ENEOS představují absolutní jedničku na trhu u nás i v zahraničí. U nás najdete bohatou nabídku nejkvalitnějších olejů a maziv ENEOS určená pro všechna motorová vozidla a lodní motory.
Motorové oleje ENEOS jsou vyráběny i ve vizkózní třídě 0W-20, které jsou stále častěji využívány výrobci motorů k úspoře paliva při provozu.
Jen u nás najdete speciálně inovovanou řadu motorových olejů SUSTINA, které zajistí maximální ochranu motoru Vašeho automobilu.
Nabízíme také běžně používané oleje třídy 10W-40, 5W-30, 5W-40 i 0W-50.
Z námi nabízených produktů si vybere opravdu každý, motorové oleje ENEOS v několika řadách s ohledem na typ motoru, modelovou řadu i značku vozu a jeho individuální potřeby.
Výhodou je ochrana motoru při studených startech, proto u nás nakupují především majitelé a provozovatelé závodních a sportovních vozů. Oleje ENEOS také minimalizují tření, motory mají čisté spalování, nízkou spotřebu oleje i nižší produkci emisí, oceníte také stabilní mazání a vysokoteplotní stabilitu v širokém teplotním rozsahu.

Našim zákazníkům nabízíme výrobky značky ENEOS za bezkonkurenční ceny v ČR i na Slovensku. Ceny jsou již konečné, včetně všech příplatků, poplatků, tax a balného.

Vojtěch Doležel – ENEOSOIL.EU
Žebětínská 3
62300, Brno – CZ
(jde o korespondenční adresu, zde není provozovna)

T: + 420 / 607 539 156
T: + 421 / 944 530 263
E: [email protected]
I: www.eneosoil.eu

IČO: 87899787
DIČ: CZ8605314245

ENEOSOIL.EU

SLEVA PRO ČLENY – 20% NA NÁKUP

V POSLEDNÍM BODĚ OBJEDNÁVKY (4.KROK) UVEĎTE DO POZNÁMKY HCCZ
POZOR: POČKEJTE NA SCHVÁLENÍ A UDĚLENÍ SLEVY OPERÁTOREM ESHOPU! AŽ PO POTVRZENÍ SLEVY PROVÁDĚJTE DALŠÍ ÚKONY V OBJEDNÁVCE