Ozvěny červnového setkání 2024.

Opět po roce jsme se sešli v hojném počtu v chatovém kempu Čeřínek, který je kousek za Jihlavou. Počasí nám přálo celý prodloužený víkend a vše nakonec dopadlo dobře.

Ve čtvrtek odpoledne / večer přijela polovina účastníků srazu. Roztočila se pípa a vykřesal plamen táborového ohně, který nejsilnější jedinci udržovali do brzkých ranních hodin při čilé konverzaci.

Páteční den se nesl v duchu výletů, kdy se osazenstvo rozuteklo objevovat krásy okolních památek. Od 18:00 jsme se sešli v nedaleké restauraci, kde jsme společně hodovali. Pstruh, klobása, stejky, no a samozřejmě pivo!! Když skončilo hodování, tak se šlo juchat do kempu, kde byla zábava až do pozdních nočních hodin.

Sobota začala hezky, proběhla lehká snídaně a šlo se na věc. Čuník se musel připravit na solárko, ale zkušená parta z Hyundai klubu si s tím hravě poradila 🙂 Velká část klubáků vyrazila do Muzea radiotechniky Tesla, některá část klubáků se jela podívat na nedalekou výstavu veteránu 🙂 Během dopoledních výletů museli dobrovolníci prase hezky natírat, aby se v solárku nespálilo. To by byla škoda.

Když se posádka vrátila do kempu, tak pro ně byla připravena střelba z Airsoftových zbraní. Střílelo se bezpečně na terče.

Večer byla valná hromada a zvolilo se nové vedení, kterému přeji hodně štěstí. Po odvolení se začalo ořezávat prase a započalo hodování. Pilo se také, ale skromně, protože nás druhý den čekala cesta domů.

Na neděli zbylo již loučení a úklid s výhledem na další setkání – nejbližší bude na přelomu srpen/září, tak nás sledujte a dozvíte se brzo více.

P.S. Díky všem za účast 🙂

Vedení HCCZ.

Napsat komentář