Jedu na Stříbrný rybník, co mám dělat a na co nezapomenout? – AKTUALIZOVÁNO!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jedu na Stříbrný rybník, co mám dělat a na co nezapomenout? – AKTUALIZOVÁNO!

faqVážení členové klubu, příznivci značky Hyundai,

naše červnové setkání – „9. mezinárodní setkání majitelů a příznivců vozů HYUNDAI“ – již klepe na dveře. V tomto příspěvku jsme se pokusili sepsat důležité body ohledně organizace celého setkání a odpovědět tím na spoustu vašich otázek.

Kdy a kam mám přijet?
Setkání se koná v termínu 13. – 15. 6. 2014 v autokempu Stříbrný rybník. 12. odpoledne přijíždí zejména organizátoři, avšak i všichni registrovaní návštěvníci již také mohou dorazit – musíte však počítat s případným zpožděním v registraci a nucením k pomoci organizátorům 🙂

GPS: 50°12’12.964″N, 15°53’26.600″E 50.2036008N, 15.8907222E . V nejbližším okolí budou během čtvrtečního odpoledne rozmístěny ukazatele na místo setkání.

Většina navigací má navíc tento kemp již zanesen ve svých POI databázích jako Kemp Stříbrný rybník poblíž obce Malšova Lhota.

Co když bude špatné počasí?
I na tuto variantu jsme se připravili a kromě vyhřívané místnosti pro 60 lidí máme připraveny i párty stany. Počasí se tedy nebojte!

Co si mám vzít sebou?
Rozhodně si nezapomeňte vzít sebou doklad o ubytování v kempu (Voucher). Dále to chce nějaké ty penízky, občanku, řidičák, klubovou kartu (členové klubu), oblečení k ohni, celodenní zábavě, plavky a masku na maškarní.

Jak to bude s jídlem a pitím?
Po celou dobu bude k dispozici pípa s pivečkem za lidové ceny. V sobotu odpoledne rozpálíme grill a připravíme masíčko na grillu (zdarma) + nějaké to nealko. Na večer seženeme pár buřtíků. Další stravování je třeba zajistit si osobně (včasným nákupem, nebo využitím infrastruktury kempu).

Jak probíhá registrace a ubytování?
U příjezdu do kempu vás uvítá registrační místo pro naše setkání. Zde provedete svojí registraci, složíte případné příspěvek a dostanete obálku s instrukcemi a formuláři pro soutěžní dny. V případě, že u registračního místa nebudou organizátoři, bude zde kontaktní telefon. Po této registraci vás nasměrujeme na naše společné parkoviště (dobrovolné – lze parkovat i u chatek) a dále k samotné registraci v autokempu (řeší každý individuálně se správcem kempu). V případě problémů se prosím, obraťte na organizátory setkání.

Můžu přijet i v sobotu na otočku?
Příjezd a odjezd jednotlivých účastníků je čistě individuální. Pouze je třeba dřívějším odjezdu informovat organizátory, zaplatit případnou úhradu a odevzdat klíče od ubytování (pokud bylo využito)

Jak poznám organizátory setkání, co mám dělat když je nevidím?
Organizátoři budou označeni výstražnou vestou s odpovídajícím nápisem. Vozidla organizátorů jsou označeny „X“. V případě, že potřebujete pomoci/poradit lze také zavolat na HOT LINE setkání : 608 336 287, majitelé chytrých telefonů mohou použít rovněž kanál „hyundaisraz“ prostřednictvím aplikace Zello

Došlo k úrazu či škodě na hmotném majetku kempu?
Neprodleně kontaktujte organizátory srazu a to buď osobně, nebo prostřednictvím HOT LINE!

V sobotu budou testovací jízdy, jak mám postupovat?
Automobily pro testovací jízdy jsou poskytnuty díky vstřícnosti Hyundai Motor Czech a zapůjčení těchto vozů se řídí pravidly, které vám budou na místě sděleny. O zapůjčení vozu je nutné požádat zástupce HMC a po návratu z testovací jízdy klíčky opět zástupcům předat! Zapůjčení vozu je možné pouze oproti identifikačnímu průkazu a řidičskému průkazu skupiny „B“. Odpovědnost v případě nehody je řešena smluvně mezi HMC a konkrétní fyzickou osobou, která škodu způsobila. V případě, že si nebudete vědět, nebo dojde ke škodě – kontaktujte organizátory setkání!

Pobyt a parkování v kempu
Po dobu setkání máme vymezenou plochu v kempu, kde budou zaparkované automobily a zde také bude probíhat většina programu celého setkání. Tato plocha bude vymezena vytyčovací páskou. Samotný pobyt v kempu se řídí dle pokynů organizátorů a Návštěvním řádem kempu (ke stažení ZDE) . Dle typu rezervované chatky po Vás může správce kempu požadovat zálohu 1000,- / klíče.

Sobotní jízda zručnosti
V sobotu dopoledne bude probíhat jízda zručnosti na nedalekém parkovišti. Pro přesun z kempu doporučujeme použít vlastní nohy – automobil již bude připraven na ploše. Plocha parkoviště se nachází u výjezdu z kempu (naproti) u hlavní silnice a 1/2 bude vyhrazena pro nás.

Jakékoli další dotazy ohledně setkání piště na mail [email protected] , nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Chci přijet pouze na sobotu. Jaké bude vstupné? V kolik mám přijet?
Zkuste dorazit nejpozději na devátou ranní, tak aby jste mohli s námi jet jízdu zručnosti 🙂 Vstupné od soboty je snížené (plné 200,- / 100,- pro děti starší 15ti let), členové HCCZ o.s. mají vstupné již zaplaceno v rámci členského poplatku. 

Tým Hyundai Club CZ o.s.