Nové kategorie našich stránek a partner Korejskevozy.cz

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové kategorie našich stránek a partner Korejskevozy.cz

Pozorní čtenáři si už mohli všimnout  změn které dnes zaznamenaly naše stránky, především přidání celé řady nových možností nejen v sekci „inzerce“ kde si můžete nejen projít obrovské množství inzerátů na nové i ojeté vozy Hyundai ale máte také možnost vytvořit přímo poptávku na konkrétní vůz který zrovna sháníte, nebo se podívat na poptávky ostatních členů i nečlenů na nové i ojeté vozy pro případ že by někdo sháněl vůz který zrovna chcete prodat, to vše nově přímo na našich stránkách. To vše díky našemu novému partnerovi, kterým je portál Korejskevozy.cz

Korejskevozy.cz

Dalším velmi zajímavým obsahem který nám Korejskevozy.cz poskytli se nachází  v rozšířené sekci „informace“  je přehledně zpracovaná historie VŠECH modelů značky Hyundai od prvních seriově vyráběných „Poníků“ až po současné modely, včetně podrobných technických a servisních informací. Pokud Vám ani přístup k těmto informacím nebude stačit, najdete zde taky recenze, velice užitečnou poradnu kde se dozvíte nejen na co si dát pozor při koupi nového vozu, ale i možnost prověřit si bezplatně VIN vozu v základních dostupných databázích.

Díky serveru Korejskevozy.cz, můžou členové Hyundaiclub CZ o.s. získat velice zajímavé slevy v prodejnách Autokelly, na finální podobě nabídky se ještě pracuje ale v blízké době by vše mělo být hotové a připravené do praxe.

Nově budeme ze serveru www.korejskevozy.cz přebírat i něktré novinky abychom Vám zajistili jejich dostatečnou kvalitu i množství.

Další skvělé funkce jako je vkládání inzerátů, jejich export na většinu českých inzertních serverů, nabídka financování, slevy na pojištění, nebo důkladné prověření vozidla a počtu najetých kilometrů v systému CEBIA doporučujeme se na www.korejskevozy.cz registrovat, samotná registrace je úplně ZDARMA a zabere Vám jen minutku.