Sraz Stříbrný rybník 2014 – rychlé dozvuky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sraz Stříbrný rybník 2014 – rychlé dozvuky

2

Vážení členové klubu, fanoušci vozů Hyundai,
letošní největší akci (9. Mezinárodní setkání majitelů a fanoušků vozů Hyundai) máme úspěšně za sebou. V tuto chvíli nám prosím věnujte několik dní na vydechnutí a přeskupení sil – poté začneme pracovat na prezentaci výsledků (fotky, videa, výsledky vaší zpětné vazby atd.). Nicméně, v rychlosti nám dovolte krátké poděkování:

Rádi bychom poděkovali zejména všem dobrovolným organizátorům, kteří měli dohled nad jednotlivými soutěžemi i všem ostatním účastníkům, kteří včas a někdy i „neviditelně“ přiložili svoji ruku či nohu k dílu tak, aby letošní setkání proběhlo bez problémů.

Dále bychom chtěli poděkovat každému z vás za vaši přítomnost a šíření dobré nálady, zábavy (mnohdy doslova pionýrské) a úsměvů – bez toho by sraz byl o ničem i kdyby organizace byla bůh ví jak geniální 😉 Chceme tím říci, že tyto setkání jsou především o lidech – a o tomto víkendu, IMHO, se sešla velká parta lidí, která si vzájemně rozuměla a uměla si těch pár dní náležitě užít.

Jak jsme psali již v úvodu, potřebujeme načerpat trochu energie a připravit vám na jednom místě hezkou a důstojnou (dle fotek 🙂 ) vzpomínku na tento víkend, proto každého z vás prosíme o zaslání všeho, co se dá zveřejnit 🙂 – to, co jste natočili a nafotili, zašlete prosím na e-mail [email protected] (pro větší objemy dat, prosíme, použijte weby typu uschovna.cz či mega.co.nz apod.). Z dodaných dat připravíme fotobanku a video – děkujeme za pomoc.

Na závěr bychom vás ještě požádat o zpětnou vazbu k celému víkendu – prosíme investujte několik minut vašeho času do vyplnění dotazníků, který naleznete ZDE. Anonymní výsledky zveřejníme v průběhu příštího měsíce na našem webu.

Na úplný závěr, několik prvních reakcí na Facebook skupině – máme z nich upřímnou radost 🙂

fb_reakce2014

Děkujeme!

Tým Hyundai Club CZ

1