Zítra to roztáčíme!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zítra to roztáčíme!

Přátelé, již zítra v pozdních odpoledních hodinách (viz program akce) se pro vás otevírají brány XIV. mezinárodního Hyundai club srazu!

I přes fakt, že předpověď počasí nevypadá dvakrát ideálně, máme pro vás opět nabitý program (a stany + prostory pro schovku v případě deště):

Co vás čeká a nemine?

Kromě společných výletů jsme pro vás opět připravili jízdy s RC modely a testovací jízdy s Hyundai Modely.

Jak s organizací

Organizátoři na místo najíždí během čtvrtka a odpoledne budeme připraveni na první návštěvníky. Registrovaní účastníci nechť hledají Zuzku Dejmkovou kolem ubytování, doplatků apod. Všechny informace dostenete na místě a nebojte se ničeho. Na večeři přivezeme buřty a příslušenství (a samozřejmě místo a dřevo na táborák)- pokud chcete něco jiného, možnosti jsou v kempu či ve městě. Na další dny máme domluvené grily, nicméně hodit steak na grill bude na vás – my opět zajistíme veškeré příslušenství.

Alko nápoje jsou po celou dobu k dispozici v restice kempu, základní nealko přivezeme sebou.

V případě dotazů, se na nás neváhejte na místě obrátit – cílem je aby jsme všichni byli v pohodě (samozřejmě, že problémy očekáváme a společně vyřešíme – nejsme zážitková agentura :D)

Valná hromada

Opět nás čeká valná hromada – kromě klasických bodů bychom rádi přidali dva: Úprava směrnic klubu a volba chybějících členů do předsednictva (na zbývající funkční období – rok). Samozřejmě vítáme širokou podnětnou diskuzi!

Na závěr bychom za celý klub chtěli poděkovat společnostem Lenner Motors, Autolaros speed a generálnímu partnerovi klubu, společnosti Hyundai Motor Czech za neutuchající materiální podporu a vstřícnost k našemu klubu!

Těšíme se na super víkend!

Tým Hyundai club CZ