Členská databáze na mapě!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Členská databáze na mapě!

 

Milí klubáci, po dlouhé době vám přinášíme novou funkcionalitu do našeho členského systému. Po dlouhých bojích se nám podařilo najít relativně funkční cestu jak zobrazit všechny aktivní členy klubu na mapu! Relativně znamená, že mapa nemusí být vždy 100% aktuální a aktualizovat jí plánujeme cca 1x za měsíc… Možná se ptáte, k čemu mi to je dobré?

Konečně uvidíte kolik klubáků máte kolem sebe a můžete se snadno propojit a vytvářet minisrazíky a nábírat nové členy (s naší maximální podporou). V případě nouze se můžete zkusit obrátit na nejbližšího klubáka s žádostí o pomoc. Jistě vás napadá další spousta možností a způsobů k čemu tato mapka může být! Budeme moc rádi, když nám své tipy napíšete.

V současné době mapka zobrazuje pouze aktivní členy (tzn. členové, kteří mají uhrazen drobný roční poplatek), tzn pokud se na mapce nenajdete, ověřte si na svém profilu váš stav. Pokud i přes aktivní stav se nenajdete, napište nám a my toho šotka najdeme a opravíme 🙂 (do konce měsíce budeme extra oslovovat všechny zapomnětlivce)

Jak bylo uvedeno výše, jedná se o první verzi a již teď v hlavě se nám rodí další myšlenky co přidat dál – například klubem ověřené autoservisy. Nicméně i tak budeme moc rádi, když se do projektu zapojíte a pošlete nám svoje nápady!

Mapa je přístupná ve vašem profilu v členské databázi.

Tým HyundaiClub CZ