Zprovoznění brzdových světel v 5. dveřích i30 (GD)

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zprovoznění brzdových světel v 5. dveřích i30 (GD)

Náročnost: střední

Po dlouhé době zde máme, díky našemu členovi Martinovi, nový zajímavý návod. Tentokrát pro majitele vozů Hyundai i30 (GD):

Jak jistě víte i30 (GD) má dělené zadní skupinové svítilny a to jak ve variantě hatchback, tak kombi. Tyto skupinové svítilny byly prodávany ve variantě LED, nebo s klasickými žárovkami. Díky Martinově zjištění je však použit pouze jeden typ kabeláže (pozor, nutné před úpravou ověřit !). No a všichni víme, že LED varianta má brzdové světlo i na vnitřních jednotkách zadních skupinových světel. A odkud je jenom kousek od zprovoznění brzdových světel i v klasické „žárovkové“ variantě. Pro snížení zátěže elektroinstalace doporučujeme použít namísto žárovek kvalitní LED žárovky s odpovídající světelností. Pozorně sledujte video celého procesu přípravy a instalace!

Pozor: Autor videa, ani HCCZ nenese žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé neodborným zásahem do elektroinstalace vozu.

 

Máte za sebou nějakou zajímavou úpravu vozu Hyundai? Jste ochotni se o know-how rozdělit s ostatními? Ozvěte se a dáme dohromady podobný příspěvek.

tým Hyundai Club o.s.