Roudná Ozvěny + Fotky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Roudná Ozvěny + Fotky

Blíží se podzim a s přicházejícím podzimem se vždycky scházíme v Roudné u Tábora v auto kempu Pohoda. Název tohoto kempu je vlastně i hlavním významovým slovesem tohoto tradičního setkání – pohoda. Letošnímu ročníku nepřálo počasí tak skvostně jako minulý rok (+/- 30°C, koupání v rybníku), nicméně bylo teplo, sluníčko a kromě nedělního brzkého rána ani nekáplo.  Sešli jsme se opět – a to je opravdu báječné – v hojném počtu. Jsem moc rád, že jsme mohli přivítat i další nováčky (a samozřejmě ostřílené matadory 🙂 ) do klubu.

V pátek odpoledne se celá akce začala probouzet a začalo vznikat standardní zázemí v koutku kempu (tak abychom nikoho nerušili a zároveň měli soukromí). Připravili jsme sudy, buřtíky a grill, Korálek se vytasil s LED žárovkama všech tvarů a výkonů, a pokec a zábava propukla. U ohně ty nejodolnější vydrželi lehce po půlnoci – vědělo se co bude v sobotu 🙂

V sobotu dopoledne se vyrazilo (opět tradičně) na letiště poblíž Tábora – díky ochotě Radeho jsme opět mohli měřit jízdy pomocí radaru (fotky naleznete v členské sekci). Po obědě jsme se opět sešli v kempu a při klidné zábavě a testování Hyundai ioniq plug-in hybrid (díky Vojto!) a Hyundai Grand Santy (díky Petře!) jsme se přehoupli do večera u pípy a ohně (a helium balónků), Jinými slovy – strávili jsme klidnou sobotu a vlastně i celý víkend s partičkou veselých a příjemných lidí.

Od Roudné se vlastně nic jiného než pohodové posezení nečeká a proto bych si dovolil konstatovat, že i letošní Roudná se vydařila na jedničku s hvězdičkou! Kdo nepřijel, jeho chyba a kdo přijel, snad přijede znovu 😉

Za tým HyundaiClub CZ
předseda 🙂

PS: samozřejmě patří poděkování všem kdo se na organizaci (Bary, Yurii) podíleli a kdo přiložili ruku k dílu dobrovolně na srazu.

PSS: fotky z letiště a ze srazu naleznete v naší galerii na Rajčeti : https://hyundaiclub.rajce.idnes.cz/